skutečný dárek pro děti, které to potřebují

SKUTEČNÝ DÁREK POMÁHÁ. PODÍVEJTE SE!

ptali jste se někdy, jaký dárek je skutečný dárek?

skutečným darem je cítit se naživu a sdílet okamžiky s lidmi. Někdy je čas cennější než jakýkoli hmotný dárek a pokud potřebujete dárek pro sebe, věnujte čas tomu, co opravdu chcete, dejte si čas na dýchání, pot, běh, plavání a sdílení okamžiků s přáteli a rodinou. budou se cítit šťastnější, pokud se o tyhle chvíle podělíte s malým nebo velkým dárkem.

Nyní si představte, že jste dítě a že normálně nedostáváte mnoho dárků, po tomto malém příběhu bude pro vás velmi snadné dát ten správný dárek.

V horách Peru, ve městech vzdálených od města, mají lidé jen to, co potřebují k životu, obecně je ráno a v noci velmi chladno a domy lidí jsou velmi jednoduché a bez topení. Někdy je lze ohřívat ohněm, ale dřevo je trochu obtížné získat, lidé jsou velmi přátelští a dobří a děti si hrají s několika hračkami, nemají mnoho hraček, ale dětská představivost je neuvěřitelná.
Udělali jsme mnoho dárků, které sdílíme trochu času a štěstí s dětmi, neměli jsme mnoho dárků, ale pro jedno dítě stačilo obdržet malý dárek.

Milá babičko,
píšu ti, protože tentokrát už to vážně moje mamá přehnala. Vyházela nám takřka všechno oblečení a kosmetiku z kufrů a místo toho tam nacpala hračky. Ne, pro mě teda fakt nebyly. Mamá udělala v ČR sbírku a pak jsme táhly přes půlku světa plyšáky, pastelky a hračky pro chudé děti v Peru. Ještě teď je mi zima při pomyšlení na můj růžový kabátek, který už se tam prostě nevešel. Na druhou stranu ty děti z toho měli tak obrovskou radost, že nás to bude hřát u srdce ještě hodně dlouho.
 
někdy to, co považujeme za malé pro některé lidi, je velmi velké, vždy chceme mít více věcí a zapomínáme, že existuje mnoho lidí, kteří nemají nic, možná je snazší dát dárek dítěti, protože potřebuje méně, ale když jsou dospělí, je těžší získat dárek, ale musíme mít na paměti, že předtím, než jsme byli dospělí, jsme byli dětmi a bez ohledu na to, jak jsme staří, vždy máme v sobě malé
děti.
 
\
 
 

Za dárky děkujeme:

Lence Bláhové,

Karolíně Šumské,

rodině Dvořákové

a především naší babičce Romí.

Pokud máte něco malého, s kým se můžete podělit s lidmi, kteří to nejvíce potřebují, neváhejte nás kontaktovat

Yasmin Escrito por: