ASIE

Milá babičko,

chceš vědět, co je nového? Už chodím do školky! Já vím, ještě mi nejsou tři roky, ale zvládám to skvěle. VŮBEC jsem nebrečela!

Paní ředitelka říká, že všechny děti ze začátku brečí, ale já ne. Možná to bude tím, co jsme zažili v Asii a v Jižní Americe. Možná děti, co mají takové rodiče jako já, ve školkách vůbec nebrečí.

Vlastně ani nevím, proč bych měla. Místo jedovatých hadů a pavouků jsou tam hračky, místo nebezpečných otravných komárů tam máme klimatizaci a hrát si nechodíme ven do peřejí pod vodopády ale na prolejzačky, klouzačky a houpačky.

Život je prostě úžasnej. Více o naší tříměsíční cestě po Asii:

PLÁN CESTY

Ták! A jede se do Asie. Po 48 hodinách v letadle a na letištích nás čeká ostrov Palawan a následně tři měsíce ve třech zemích: Filipíny, Thajsko, Kambodža a pak zpátky na Filipíny.

„Já bych nejela ani za zlatý prase! Proč to proboha děláte?“

Proč? To se já ptám také. Proč raději nejsme doma, nežijeme naše rutiní životy plné komfortu a perfektních služeb? Proč se člověk vydá na cestu plnou nejistot a riskuje vše, co doposud držel pevně ve svých rukou?

Protože na konci cesty, na konci celé té hluboké transformace je klíč k tajemství, o kterém se ti ani nesnilo. Klíč, který otevírá oči a pohled do vesmíru. Je to taková křížová cesta, která vede k bráně do osvícení.

Jednou ti to tajemství povím, ale nejdřív ti ukážu celou naší expedici.

Související obrázek

JÍDLO

KEMPOVÁNÍ

TRANSPORT

UBYTOVÁNÍ

ZAJÍMAVOSTI

Yasmin Escrito por: